Jak pracuji?

01

Ptám se

Potřebuji od vás zjistit, kdo moje texty bude číst. A co mu vlastně chcete říct. A taky jak. Občas od vás dostávám textové předlohy, které mám jen upravit. Já se ale stejně vždycky zeptám, co tím myslíte. Co chcete zdůraznit a co naopak upozadit. Otázek mívám v průběhu práce spoustu. Když budeme v pravidelném kontaktu, je to záruka naplnění vašeho očekávání a kvalitních výstupů.

02

Zjišťuju si

Kromě vás se vyptávám i na Googlu. Zjišťuju si informace o vašem produktu, o konkurenci, o koncových uživatelích. Zkrátka o všem, co mi pomůže udělat si představu o prvních návrzích textu.

03

Přepisuju

Škrtám, mažu, dopisuju, přepisuju. Dokud nejsem spokojená. Často vám připravím i několik možných verzí a variant, které by se daly použít. Společně se potom rozhodneme, kterou zvolíme.

04

Měřím a testuju

Když je potřeba, sama si zjistím, na co uživatelé klikají a kam až doscrollují. Jak se jim texty pozdávají a co si o nich myslí. Jestli jim vůbec rozumí. Nebo si na web nasadím A/B test, abych zjistila, který claim je účinnější.

05

Přizpůsobím se vašemu procesu

Jsem zvyklá pracovat v úzkém kontaktu s projekťáky, produkťáky, vývojáři i UX designéry. Mám vlastní vypilovaný pracovní proces, který u vás můžu zavést. Obvykle k práci používám google docs a google sheets ve spojení s figmou. Ale během chvilky jsem schopná naskočit do rozjetého vlaku a používat nástroje, na které jste zvyklí vy.

06

Skloubím vaše a uživatelské požadavky

Píšu texty pro vaše uživatele. Srozumitelně. Aby dokázali požadovaný proces v pohodě začít a dokončit. A zároveň do textů zapracovávám i vaše připomínky, které se ne vždy slučují s tím, co je pro uživatele nejlepší. Ale s řešením této situace jsem si zatím vždycky poradila.

👈 Zpátky na úvodní stránku


Potřebujete srozumitelné a funkční texty? Dejte mi vědět. Ozvu se vám do jednoho dne. ✌️

business@veronikatomasova.cz

Můžete se mi ozvat taky na Instagramu nebo Linkedinu.

☀️Mějte fajn den.


IČO: 04179935 Adresa: Odry - Kamenka 120, PSČ 74235